3 דרכים שונות לפנק את הכלב שלכם

3 דרכים שונות לפנק את הכלב שלכם

מי לא אוהב כשמפנקים אותו? כנראה שרובנו הגדול מאוד אוהבים כשמפנקים אותנו או שלחילופין אוהבים לפנק. ואם כבר אנחנו מדברים על מי שאנחנו אוהבים וגאים לפנק אותם, הלא הם היצורים הפרוותיים שלנו, אותם אנחנו תמיד נשמח לפנק ולאהוב.

במיוחד עבורכם ריכזנו את המידע על 3 דרכים שונות שיעזרו לכם לפנק את הכלב שלכם. לפעמים המילה פינוק, לא מיועדת רק עבור משחק ובילוי, אלא שהיא מחליפה גם באופן ניכר את המילה “דאגה”. ברגע שאנחנו מעוניינים לפנק את הבעל החיים שלנו אנחנו רוצים לדאוג שיהיה לו טוב, שהוא יהיה בריא ורגוע, והכי חשוב – שיהיה לו כיף!

איך מפנקים את הכלב באמצעות אוכל לכלבים

אם חשוב לכם לפנק את הכלב שלכם, תדעו שאוכל לכלבים זו אחת הדרכים לפנק כל כלב! מכירים את הרגעים האלו שבהם אתם רק מוציאים חטיף טעים וישר כבר הכלב שלכם רץ אליכם, ומתחנן לטעם המשובח של החטיף – אין ספק שבדומה לבעלי חיים רבים, הכלבים נהנים ממגוון רחב של חטיפי כלבים טעימים, פירות וירקות, וכל דבר שמריח טעים ואסור לגעת בו (מכירים את זה?)

אך, בראש ובראשונה, חשוב להדגיש שהפינוק הבסיסי לכל כלב באופן קבוע, הוא האוכל הרגיל אותו צורך הכלב. בחירת מזון כלבים איכותי, שמכיל את כלל משפחת הוויטמינים והתוספים הנחוצים, זאת הדרך הראשונה לפנק את הכלב שלכם על בסיס יומיומי – כי מי לא אוהב לאכול טעים באופן קבוע?

אם אתם מעוניינים לפנק את הכלב שלכם עם מזון נוסף שעדיין ישמור על בריאות הכלב ועל המרץ שלו, הרי שמדובר בפירות וירקות, שמעבר להיותם טעימים ומפנקים לכלב – יהיו גם המקור לוויטמינים ותוספים נוספים אותם הכלב צריך לאכול בכדי לשמור על בריאותו. חשוב להבין שאוכל כלבים עשיר ואיכותי ישמור על הכלב שלכם מלא במרץ ואנרגיות – והרי שאם הכלב שלכם לא יהיה בריא ואנרגטי, אתם לא תצליחו לפנק אותו.

3 דרכים שונות לפנק את הכלב שלכם

משחקים לכלבים שיגרמו לבעלי החיים שלכם להיות מאושרים

אחד הדברים שהכלבים נהנים מהם ביותר, אלו הם משחקים לכלבים שאיתם הבעלים והכלב לוקחים שיתוף פעולה יחדיו במשחק. כלבים נהנים מתשומת הלב, והרי שכלב בריא ומאושר הוא כלב שדואגים להפנות לו תשומת לב תמידית ולשחק עימו. קיימים הרבה משחקי כלבים, שיוצרים אינטראקציה בין הכלב לבעליו, ומעניקים לכלב את ההזדמנות לשחרר את מלוא המרץ והאנרגיה שמצטבר במהלך היום. צעצועים לכלב, משחקים לכלבים, אביזרי משחק לכלבים ועוד רעיונות שיכולים לשמש משחקים לכלבים.

אתם יכולים לתת לכלב שלכם צעצוע משחק בדמות חיה או עצם לכרסום שהכלב יוכל לשחק איתה להנות ממנו לאורך טווח זמן ארוך וממושך. או שתוכלו לזרוק לכלב שלכם חבל או מקל כדי שהכלב ירוץ להביא לכם את הפריט שזרקתם.

משחק נוסף ומפנק לכלב יכול להיות קרן לייזר, שכלבים נהנים לרוץ אחריו, ולחפש את הנקודה המהירה שזזה באופן מהיר על גבי המשטח.

3 דרכים שונות לפנק את הכלב שלכם

פשוט תאהבו אותם

אם אתם באמת רוצים לגרום לכלב שלכם להיות מאושר – אתם פשוט צריכים לאהוב אותו. כל יצור חי בעולם שיפגינו כלפיו אהבה, יהפוך למאושר! מחקרים מראים שאם מפגינים לכלבים אהבה, הכלבים מרגישים זאת ולכן גם יפגינו אהבה כלפיכם. תנסו להקפיד להראות לכלב שאתם אוהבים אותו (לפחות כמה פעמים ביום). זה יכול להיות בבוקר כשאתם מתעוררים, או בערב כשאתם חוזרים הביתה ויוצאים לטייל עם הכלב שלכם, כלב שיאהבו אותו ויעניקו לו יחס באופן תמידי, ירגיש אהוב בקרב המשפחה ולכן, יחיה בחיים מאושרים ומלאי אושר ושמחה.

כיצד פינוק כלבים משפיע עליכם?

ישנה תורה פסיכולוגית שלמה ואף נעשו מאות אלפי מחקרים אודות ההשפעה שאנחנו חווים כאשר אנחנו גורמים למישהו אחר להרגיש טוב. המסקנה היחידה מכלל הניסויים שנערכו היא, שברגע שאנחנו גורמים למישהו אחר לטוב, הרי שבאותו הרגע אנחנו חווים הרגשת סיפוק ושמחה.

אז אם אתם מעוניינים להרגיש טוב עם עצמכם, לחיות באושר ובשמחה – תקפצו לחנות חיות הקרובה אליכם ותדאגו לפנק את הכלב שלכם והוא יחזיר לכם את הסיפוק והאושר לחיים.